KADIN EŞOFMAN TAKIMI MODELLERİ VE EŞOFMAN ALTI

Kadın eşofman takımı modelleri ve eşofman altı yüzlerce farklı çeşide ayrılır. Bu ayrımda ürünlerin renklerinden tasarımlarına, hatta kumaş yapılarına kadar pek çok değişik etken vardır. Dolayısıyla siz de tarzınıza uygun bir ürün ile eşofman rahatlığına ulaşabilirsiniz.

Kadın eşofman takımı rahat bir kıyafet olarak öne çıkar. Yumuşacık kumaşları rahat hareket etmenizi sağlar. Bel kısmı lastikli olan eşofman altı sizi sıkmaz. Üst kısım ise fermuarlıdır. Bu sayede eşofman üstü giymek de çıkarmak da kolaydır. Dolayısıyla kadın eşofman takımı ve eşofman altı hem rahat hem de ergonomik bir yapı sunar.

2021 KADIN EŞOFMAN TAKIMI TRENDLERİ

2021 kadın eşofman takımı trendleri üzerinde araştırma yaptığımız zaman düz modellerin ön plana çıktığın görüyoruz. Üzerinde fazla detay olmayan, sadece markanın logosunu taşıyan ya da logo dışında bir iki küçük detay bulunan kadın eşofman takımı modelleri 2021 yılının trend ürünleri olarak öne çıkıyor.

Trend modeller arasında dikkat çeken bir diğer özellik kapüşonlar… Kapüşonlu eşofman üstü son yıllardaki çıkışını 2021 yılında da sürdürüyor. Bununla birlikte klasik kapüşon tasarımının yanı sıra boğaz kısmı yüksek olan modeller de piyasada sıklıkla karşımıza çıkan modellerden…

Bir dönem lastiksiz manşete sahip olan kadın eşofman takımı modelleri modaydı, ancak bu yıl sayılarının azaldığını söyleyebiliriz. 2021 kadın eşofman takımı trendleri arasında lastikli manşetlerin geri döndüğünü görüyoruz Özellikle eşofman üstünde…

Kadın Eşofman Takımı

TREND EŞOFMAN TAKIMI RENGİ

Trend eşofman takımı rengi konusuna eğildiğimizde karşımıza krem renginin sıklıkla çıktığını söyleyebiliriz. Daha önceleri gri renk bir hayli modaydı, ancak bu yıl yerini krem rengine bıraktı. Yine de gri melanj ürünlere sık sık rastlamak mümkün.

Siyah renk, kadın eşofman takımı ve eşofman altı konusunda yıllardır vazgeçilmeyen bir renk. Aynı şekilde bu yıl da sıklıkla kullanılıyor. Bu renklerin dışında mor, kahverengi ya da somon gibi değişik renkleri de kadın eşofman takımları arasında bulabilirsiniz.

Kadın eşofman takımı modelleri ve eşofman altı ürünlerine 2021 yılı özelinde baktığımızda her ne kadar düz renkler ön plana çıksa da karma renklerin bulunduğu modeller de yok değildir. 80’li yıllara atıfta bulunan çok renkli ürünlere de rastlamanız mümkündür.

OVERSIZE EŞOFMAN TAKIMI

Oversize eşofman takımı da on yıllarda çıkışını sürdüren bir başka ürün. Oversize ürünler geniş ürünler olarak ön plana çıkar. Özellikle rahat olmaları sebebiyle kullanışlı ürünlerdir. Bu rahatlık geniş olmaları sebebiyle kaynaklanır. Üstelik fazla kiloları saklamak için iyi bir yardımcıdır.

Oversize tarzını ister takım olarak ister de sadece eşofman altı olarak tercih edebilirsiniz. Sadece üst olarak alt olarak da pek çok oversize model bulunur.

Oversize modeller pek çok farklı renge ayrılır. Krem, siyah, beyaz, gri ve gri melanj gibi çok kullanılan renkler dışında pembe, mor, kahverengi, sarı ya da mavi gibi renkler de oversize eşofman ürünlerini renklendirir.