Pandemi sonrası giyim alışkanlıkları nasıl değişti? Son Moda Erkek Eşofman Takımları

Pandemi sonrası yapılan araştırmalar, karantina hayatımıza girdiğinden beri alışveriş alışkanlıklarının nasıl değiştiğini gözler önüne serdi. Bu gelişmelerin ardından Complex Lifes, insanların en iyi erkek eşofman takımı nereden alınır sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte Complex Lifes tarafından sizin için araştırılan Erkek Eşofman Takım Fiyatları ve En ucuz Erkek Eşofmanları ile ilgili detaylar..

Net-a-porter’ın raporuna göre pandemi ile birlikte eşofman satışları %40’lık bir artış gösterdi. Üstelik indirimde olmayan ürünler de bu sayıya dahildi.

Eşofman modası aslında son birkaç yıldır zirve yapmış durumda. 2000’ler modasının geri gelmesinin yanında son dönemin rahat ve spor giyim tarzının evrilmesi ile ortaya çıkmış ve çok sevilmişti. Günümüz modasında rahatlığın ön plana çıkması, eşofman trendini geri getirmişti.

Karantinada evde kalanlar eşofman satın aldı

Karantinada satışların artması ise bu modaya normalde uzak olan veya işi gereği uzak kalması gerekenlerin de eşofmanlara yöneldiğini gösteriyor.

Normalde tüm gününü dışarıda geçiren, evde ise pijama giyen kişiler artık ev kıyafetlerine de özeniyor. Uzmanlara göre de özellikle eğer evden çalışıyorsanız giydiklerinize dikkat etmek verimliliği artıran etmenlerden biri.

.

Erkek Eşofman Takımı Tavsiyeleri 

Eşofman giyerken eşofman kumaşının kaliteli olmasına özen gösterirseniz terlemezsiniz ve konforunuz eksilmemiş olur. Aldığınız erkek eşofman takımı modellerin de kontrast renkleri birbiriyle giyerek oldukça güzel görünen kombinler oluşturabilirsiniz. Kombinlerinizi çapraz çantalarla zenginleştirebilirsiniz. Ya da spor bilekliklerle destekleyebilirsiniz. Yüksek boyunlu spor ayakkabılarda paça kısımları lastikli olan eşofman takımlarıyla oldukça iyi bir uyum sağlamaktadır. Sokak giyiminde pamuklu ya da kadife eşofman altları da oldukça moda olmuştur son zamanlarda.  Kendi stilinize uygun eşofman takımları arıyorsanız https://www.complexlifes.com sitesinden eşofman takımlarını inceleyebilirsiniz.